Advertisment

Como jogar?

  • Move/balance/ Throw Ball
    Move/balance/ Throw Ball

Dodgeball Online

Nemli bir yaz gününde en çok neyi bekliyorsunuz? Açıkçası, arkadaşlarınızla havuzda sırılsıklam olmalı ve eğlenmelisiniz. "Yakartop" sporuna dikkatinizi çekmekten mutluluk duyuyoruz ve oyunun heyecanlı su yarışmalarına katılmaktan keyif alacağınızı umuyoruz. Çok çeşitli oyun türlerine erişebileceksiniz, bu da yeteneklerinizi bilgisayar tarafından oluşturulan rakiplere veya diğer insan katılımcılara karşı geliştirmenize olanak tanıyacak. Suda yakan top oynarken, çeşitli yeni ve ilgi çekici stratejiler kullanılabilir hale gelir. Bu tür bir dövüşe girmek istiyorsanız, siz ve rakibiniz suya batmış durumdayken boğuşma yapabilirsiniz. Ek olarak, bir kariyer moduna erişilebilir. Güreş modu etkinleştirildiğinde, siz ve rakibiniz mümkün olan en kısa sürede birbirinizi yere atmaya çalışan vardiyalar alacaksınız. Bir futbol maçını rakibe karşı beş gol farkla kazanmak için en az beş gol farkla kazanmalısınız. Çeşitli oyun modlarına katılın, karakterinizi özelleştirin ve bunu yaparken eğlenin!

Dodgeball Online kategorilere eklendi:                      
 Sports1 Player2 PlayersCartoonsKidsGirlsOlympicHtml5SkillAbilityBoySingle-playerUnblockedWebGLGAMESunblocked 66unblocked 76Unblocked Games to Play at school.

Benzer oyunlar:
Nick Basketball: Stars
Nick Basketball: Stars 2
Nick Basketball: Stars 3
Steven Universe Spike Squad
Spike Squad
Beach City Turbo Volleyball
Volleyball Challenge
Dodgeball Online

İçerik derecelendirme
Herkes, Pegi 3

izlenecek yol
Brightestgames.com'da Dodgeball Online'ın video talimatlarını, ipuçlarını ve Youtube oynanışını ücretsiz olarak kontrol edin.

Tags de jogo

#spor, #yuzme havuzu, #olimpiyatlar, #1 oyuncu, #2 oyuncu, #iki kisilik oyunlar, #top, #salincak, #havuz, #tepki reaksiyonu, #cilgin, #cocuklar, #eglence, #denge, #cevrimici yakan top oyunu oyna, #cevrimici yakan top engelsiz, #engelsiz oyunlar gelismis yontem, #engelsiz okulda oynanacak oyunlar, #engelsiz oyunlar wtf, #engelsiz oyunlar 66, #engelsiz oyunlar 76

Informações e estatísticas legais

This game was added in August 14, 2023 and it was played 2.3k times since then. Dodgeball Online is an online free to play game, that raised a score of 4.33 / 5 de 12 votos. BrightestGames brings you the latest and best games without download requirements, delivering a fun gaming experience for all devices like computers, mobile phones, also tablets. For more enjoyment, don't forget to check our Newest Games and Most Played Games categories, where you will find Top Quality free online games for all ages!

Latest Games Added